top of page

MEDLOG HAKKINDA

MEDLOG Türkiye, Haziran 2011’de Türkiye’de faaliyete başladı. Müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerin lojistik ihtiyaçlarına çözümler sunmak amacıyla kurulan MEDLOG Türkiye’nin, İstanbul merkez olmak üzere Tekirdağ, İzmir, Bursa, Mersin, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Trabzon, Samsun, Gaziantep ve İskenderun'da şubeleri bulunmaktadır. Yönetimindeki 800 çekici, 386 adet vagon ile, tüm hatlarla gerçekleştirilen yüklemelerin kapıdan kapıya taşımasının yanı sıra, demiryolu taşımacılığı, transit taşıma, proje taşımacılığı ve depo hizmetleri vermektedir.

MEDLOG Türkiye, yaptığı vagon yatırımlarıyla demiryolu bağlantısı olan limanlarda karayoluna alternatif çözümler sunmaktadır.

Her türlü lojistik hizmet ihtiyacını karşılamaya yönelik alt yapı çalışmalarına devam eden MEDLOG Türkiye, bu kapsamda multimodal taşımacılık, konteyner tamir, bakım-onarım ve yolcu gemilerinin liman acenteliği alanında faaliyet göstermektedir.

 

Yurtiçi konteyner aktarma hizmetlerinin yanı sıra Kıbrıs, Suriye ve Irak transit taşımalarında da müşterilerine servis veren MEDLOG Türkiye, dünya ticaretinin gittikçe birbirine bağımlı hale geldiği ve ülkelerin ürettikleri lojistik hizmetlerle fark yaratmaya başladığı günümüzde, tam anlamıyla bir lojistik hizmet verme çabasıyla yatırımlarına devam etmektedir.

bottom of page